Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
15 raste të trafikimit me qenie njerëzore në 2018-ën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
15 raste të trafikimit me qenie njerëzore në 2018-ën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

15 raste të trafikimit me qenie njerëzore në 2018-ën

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 9 shikime
 • 9 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pesëmbëdhjetë raste të trafikimit me qenie njerëzore, kanë qenë vetëm në vitin 2018. E shtim të rasteve ka pasur me rastet që kanë të bëjnë me prostitucion.


  0 komente