Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insporti | Nokdauni i Furyt në rundin 12
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insporti | Nokdauni i Furyt në rundin 12

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insporti | Nokdauni i Furyt në rundin 12

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deontay Wilder e rrëzon Tyson Furyn në nokdaun, në rundin e 12-të në meçin për titull bote në WBC   0 komente