Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kazerma “Adem Jashari” me shumë vizitorë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kazerma “Adem Jashari” me shumë vizitorë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kazerma “Adem Jashari” me shumë vizitorë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mysafirë të shumtë pati gjatë ditës së sotme kazerma “Adem Jashari” në Prishtinë. E kjo për nder të “Ditës së Forcës”. Në këtë organizim të Forcës të Sigurisë të Kosovës, kishin ardhur edhe shumë nxënës të shkollave të ndryshme të Republikës të Kosovës e edhe qytetarë të tjerë të cilët në nderim të kësaj dite, kishin ardhur për të shuar edhe kureshtjen e tyre duke u njohur prej afër me pjesëtarët e FSK-sw dhe pajisjet që përdorin ata.

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente