― DREJTPËRDREJT

Telegrafi.com

29 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
00:12

Rita ndalet për fansat e saj

Telegrafi.com 12,661 shikime E Martë 20:28
01:29

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 35,814 shikime E Shtunë 23:10
02:01

Dalja e Rites ne sken

Telegrafi.com 12,060 shikime E Shtunë 23:30
00:40

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 6,637 shikime E Shtunë 23:11
00:27

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 5,818 shikime E Shtunë 23:56
02:01

Performanca e Rites ne Prishtine

Telegrafi.com 1,415 shikime E Shtunë 22:57
00:57

Kenge per festen e Pavaresise

Telegrafi.com 1,386 shikime E Shtunë 21:15
00:48

Performanca e Ledri Vula ne koncertin e pavarsise

Telegrafi.com 1,150 shikime E Shtunë 21:30
00:06

Rita Ora

Telegrafi.com 10,783 shikime E Shtunë 14:01
01:00

Fishekzjarret ne fund te koncertit

Telegrafi.com 818 shikime E Shtunë 22:59
00:50

Lavdi deshmoreve

Telegrafi.com 559 shikime E Shtunë 21:50
00:15

Ramush Haradinaj dhe Rita Ora

Telegrafi.com 268 shikime E Shtunë 16:10
Më të shikuarat
00:22

Rrahje në Prishtinë

Telegrafi.com 54,543 shikime 26 Tetor 2017
01:29

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 35,814 shikime E Shtunë 23:10
00:16

Për pak sa nuk rrëzohet ministrja kosovare

Telegrafi.com 22,315 shikime 17 Janar 2018
00:12

Rita ndalet për fansat e saj

Telegrafi.com 12,661 shikime E Martë 20:28
02:01

Dalja e Rites ne sken

Telegrafi.com 12,060 shikime E Shtunë 23:30
00:06

Rita Ora

Telegrafi.com 10,783 shikime E Shtunë 14:01
00:28

Pritje të gjata në kufirin Hungari-Serbi, ndërron jetë një kosovar

Telegrafi.com 10,104 shikime 25 Dhjetor 2017
00:32

Aksident i rëndë në Drenas, një i vdekur

Telegrafi.com 7,611 shikime 8 Nëntor 2017
01:11

O Sa Mire - Promo Episodi 115

Telegrafi.com 7,467 shikime 17 Tetor 2017
02:38

Momenti kur vidhen turistët francez në Prishtinë (Kamera 2)

Telegrafi.com 6,808 shikime 9 Shtator 2017
Të gjitha videot
00:12

Rita ndalet për fansat e saj

Telegrafi.com 12,661 shikime E Martë 20:28

00:27

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 5,818 shikime E Shtunë 23:56

02:01

Dalja e Rites ne sken

Telegrafi.com 12,060 shikime E Shtunë 23:30

00:40

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 6,637 shikime E Shtunë 23:11

01:29

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 35,814 shikime E Shtunë 23:10

01:00

Fishekzjarret ne fund te koncertit

Telegrafi.com 818 shikime E Shtunë 22:59

02:01

Performanca e Rites ne Prishtine

Telegrafi.com 1,415 shikime E Shtunë 22:57

00:50

Lavdi deshmoreve

Telegrafi.com 559 shikime E Shtunë 21:50

00:48

Performanca e Ledri Vula ne koncertin e pavarsise

Telegrafi.com 1,150 shikime E Shtunë 21:30

00:57

Kenge per festen e Pavaresise

Telegrafi.com 1,386 shikime E Shtunë 21:15

00:22

Rita Ora dhe Ramush Haradinaj

Telegrafi.com 241 shikime E Shtunë 16:12

00:15

Ramush Haradinaj dhe Rita Ora

Telegrafi.com 268 shikime E Shtunë 16:10

00:06

Rita Ora

Telegrafi.com 10,783 shikime E Shtunë 14:01

00:37

A jeni gati?

Telegrafi.com 102 shikime E Shtunë 12:05

00:17

Festa e shkurte

Telegrafi.com 81 shikime E Shtunë 12:00

00:47

Rivendoset flamuri gjigant në ndërtesën e Qeverisë

Telegrafi.com 34 shikime 14 Shkurt 2018

00:25

Temperaturat e ulëta rikthejnë ndotjen në Prishtinë

Telegrafi.com 32 shikime 14 Shkurt 2018

00:18

Fabrika e rrëmojëseve 'Kryeziu Group', Rahovec

Telegrafi.com 3,008 shikime 6 Shkurt 2018