Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

A është kjo mënyra më e mirë sesi të gëlqerosni shtëpinë?!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A është kjo mënyra më e mirë sesi të gëlqerosni shtëpinë?!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A është kjo mënyra më e mirë sesi të gëlqerosni shtëpinë?!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 122 shikime
 • 122 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gëlqerosja por edhe fasadimi i shtëpisë është njëra prej punëve mjaft të lodhshme e të mundimshme që pa dyshim lodhja më e madhe bëhet duke i bartur shkallët në të gjitha anët e hapësirës. Por ky punëtor ka një ide brilante se si të evitoni shkallët.

Kategoritë


0 komente