Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

A mund të ketë dhuratë nga Mali i Zi për Kosovën në 10-vjetorin e pavaresisë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A mund të ketë dhuratë nga Mali i Zi për Kosovën në 10-vjetorin e pavaresisë?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A mund të ketë dhuratë nga Mali i Zi për Kosovën në 10-vjetorin e pavaresisë?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,942 shikime
 • 1,942 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente