Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ahmeti: Sot një ditë e mirë, besoj që do jetë edhe një mbrëmje e mirë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Sot një ditë e mirë, besoj që do jetë edhe një mbrëmje e mirë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Sot një ditë e mirë, besoj që do jetë edhe një mbrëmje e mirë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e Lëvizjes së Vetëvendosje, Shpend Ahmeti pasi votoi për zgjedhjet lokale ftoi të gjithë qytetarët që sot të dalin ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre kushtetuese për të votuar.

Kategoritë


0 komente