Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti prezanton platformën e tij udhëheqëse – i pakënaqur që nuk ka kundërkandidat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti prezanton platformën e tij udhëheqëse – i pakënaqur që nuk ka kundërkandidat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti prezanton platformën e tij udhëheqëse – i pakënaqur që nuk ka kundërkandidat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 303 shikime
 • 303 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kurti prezanton platformën e tij udhëheqëse – i pakënaqur që nuk ka kundërkandidat

Kategoritë


0 komente