Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Amkademiku

18 episode | 872,740 shikime

"Amkademiku" është një serial komik nga Stupcat, ku interpretojnë Mensur Safqiu si Amkademiku, Vedat Bajrami si Sabiti dhe Osman Azemi si Sabilja.

Alternate Text