Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

VERSIONI I RI gjirafaVideo, me një dukje të re!

gjirafaVideo ju prezanton versionin e ri të aplikacionit mobil për çdolloj telefoni dhe tableti, iOS apo Android. Bazuar tek sugjerimet tuaja, ne ju sjellim një app më praktik, më atraktiv, më të shpejtë dhe më të lehtë në përdorim dhe me shumë tipare të përmirësuara.
Rri i lidhur në çdo kohë me aplikacionet e gjirafaVideo, dhe shiko videot e preferuara kudo që ndodhesh. Shumë lehtë. Në çdo kohë.

Përmbajtje ekskluzive & Kategori të shumta

Lundro në kategoritë e shumta për të shikuar kudo dhe kurdo top serialet, emisionet, filmat, dokumentarët, lajmet dhe programet tuaja të preferuara. Prodhime origjinale të gjirafaStudios si Egjeli, Ekspertiza, Hamdiu & Shyhretja, Dostat n'Troje, Diamanti, si dhe filmat më të përfolur shqip nga produksione vendore. Të gjitha këto, e më shumë, ekskluzivisht në gjirafaVideo.

Vetëm në gjirafaVideo.

25,000+ Video

Nga mbi 25,000 video, zgjedhni videot e preferuara duke i ruajtur ato për t'iu rikthyer më vonë. Me rreth 100 kanale të verifikuara, me përmbajtje ekskluzive, për të cilat pranoni njoftime sa herë publikojnë përmbajtje të re. Mos humb asgjë! Gjithçka që ti pëlqen, në një vend.

24H LIVE programe

Për herë të parë LIVE Quize shqip vetëm online, me shumë super shpërblime. LIVE: Liga e Kampionëve, Liga e Evropës, Bundesliga, Superliga Turke dhe Copa del Rey dhe NBA.
Lajmet 24/7 të kanaleve informative si dhe të gjitha kanalet e "Kujtesa" LIVE.

Shkarko videot

Abonohu në gjirafaPremium dhe shkarko të gjitha videot tua e preferuara, për t'i parë ato offline (pa internet). Gjithashtu me PREMIUM, me vetëm 1Eu/Muaj, ju mund të largoni reklamat nga videot për 1 vit.

Shkarkoni aplikacionin për paisjen tuaj

iPhone dhe iPad

Shkarko aplikacionin gjirafaVideo për iOS

Android Smartphone dhe Tablet

Shkarko aplikacionin gjirafaVideo për Android