Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Arbën Xhaferi” do të kushtojë 63 milionë euro më shumë, Lekaj akuzon pararendësit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Arbën Xhaferi” do të kushtojë 63 milionë euro më shumë, Lekaj akuzon pararendësit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Arbën Xhaferi” do të kushtojë 63 milionë euro më shumë, Lekaj akuzon pararendësit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 471 shikime
 • 471 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente