Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Artistat

1 shfaqje | 7 video | 9,769 shikime

Kanali Zyrtat i Grupit humoristik ARTISTAT.
Artistat Group janë shfaqur në vitin 2016 në ekran.
Grupi u themelua nga Valon Krasniqi dhe Alban Xhema.

Alternate Text

Përmbajtja