Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Asamblisti i VV-së thotë se u rrah nga drejtori i një shkolle, e denoncoi për keqpërdorim të veturës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Asamblisti i VV-së thotë se u rrah nga drejtori i një shkolle, e denoncoi për keqpërdorim të veturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Asamblisti i VV-së thotë se u rrah nga drejtori i një shkolle, e denoncoi për keqpërdorim të veturës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 733 shikime
 • 733 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente