Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 160 shikime
 • 160 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

Kategoritë0 komente