Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dua Lipa zgjati orarin e transportit publik, qytetarët kërkojnë që ky orar të jetë gjatë tërë verës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dua Lipa zgjati orarin e transportit publik, qytetarët kërkojnë që ky orar të jetë gjatë tërë verës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dua Lipa zgjati orarin e transportit publik, qytetarët kërkojnë që ky orar të jetë gjatë tërë verës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 347 shikime
 • 347 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dua Lipa zgjati orarin e transportit publik, qytetarët kërkojnë që ky orar të jetë gjatë tërë verës

Kategoritë


0 komente