Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues- Hysamedin Feraj - Marrëdhënjët shqiptare me Moralin, Psikologjinë dhe Botën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues- Hysamedin Feraj - Marrëdhënjët shqiptare me Moralin, Psikologjinë dhe Botën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues- Hysamedin Feraj - Marrëdhënjët shqiptare me Moralin, Psikologjinë dhe Botën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Prof. Dr. Hysamedin Feraj Pjesa e tretë e intervistës Tema: Marrëdhëniet karakteristike të Shqiptarëve me Moralin, Psikologjinë dhe Botën Si jemi me Përgjegjshmërinë Si jemi me Njerëzoren Raporti ynë me publikën, me tjetrin Cila duhet të jetë përgjegjshmëria e popullit kur zgjidhin përfaqësuesit e tyre Sa janë përgjegjës personat publik ndaj publikës Cili është raporti ynë me psikologjinë Ne , Pranimi i fajit dhe Përdorimi i mekanizmave mbrojtës` Fajësimi i tjetrit i dikujt për dështimet tona Shfajësimi i Akademisë me fajësimin e P. Osmane Cilat janë raportet tona me botën dhe me fqinjtë Si duhet të ishin Çka duhet të ndryshohet në raportin me botën Si dhe sa e kuptojmë ne jetën Cilat janë qëllimet e larta të jetës Sa i shfrytëzojmë potencialet njerëzore dhe cilat potenciale i shfrytëzojmë ne Cili është raporti ynë me vdekjen Për cilat motive vdesim ne Si të kthehet njerëzorja te njeriu Si kemi qenë ne gjatë historisë, A kemi sjellë ne diçka gjatë historisë, Koncepti i bërjes -historia dhe ne Për këto dhe shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës Prof. Dr. Hysamedin Feraj www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente