Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
BONEVET Kampi Veror 2017
BONEVET Kampi Veror 2017

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BONEVET Kampi Veror 2017

 • E publikuar: Para 3 vitesh
 • 219 shikime
 • 219 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

BONEVET Kampi Veror është për të rinjët nga Diaspora dhe Kosova. Kjo aventurë verore përmes lojës rritë tek fëmijët aftësitë dhe mundëson shfaqjen e talentit të tyre në art, film, muzikë dhe teknologji. Ky është viti i tretë që po organizohet një platformë kaq interesante, ku deri më tani kanë marrë pjesë mbi 70 të rinjë! Për detaje më të hollësishme dhe formën e aplikimit, vizito webfaqen zyrtare: www.kampiveror.bonevet.education

Kategoritë


0 komente


0/500