Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Bubrreci TV

0 shikime

Cikël videosh edukative për fëmijë, ku nëpërmjet animacioneve të thjeshta e atraktive, të vegjëlit mund të mësojnë lehtësisht numrat, alfabetin, pjesët e trupit, ushqimet e shumë tema të tjera të rëndësishme për moshën e tyre. 

Shfaq më shumë

Nga Bubrreci TV

Alternate Text
Bubrreci TV
  • Bubrreci TV
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat