Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Business Impact of COVID-19: Kosovo legislation on restructuring and insolvency | Ndikimi i COVID19 në biznese: Legjislaconi kosovar për ristrukturim dhe paaftësi paguese
Business Impact of COVID-19: Kosovo legislation on restructuring and insolvency | Ndikimi i COVID19 në biznese: Legjislaconi kosovar për ristrukturim dhe paaftësi paguese

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Business Impact of COVID-19: Kosovo legislation on restructuring and insolvency | Ndikimi i COVID19 në biznese: Legjislaconi kosovar për ristrukturim dhe paaftësi paguese

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,043 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Virtual forum organized by AmCham and the IFC Debt Resolution and Business Exit Program with panel speakers Andres Federico Martinez (Debt Resolution and Insolvency Senior Specialist – IFC/World Bank Group), Ardi Shita (IFC Consultant/ Commercial Lawyer), Arian Zeka (Executive Director, American Chamber of Commerce in Kosovo), Berat Rukiqi (President, Kosovo Chamber of Commerce).

Kategoritë


0 komente


0/500