Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bytyqi viziton studentët, merr kritika për sistemin arsimor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bytyqi viziton studentët, merr kritika për sistemin arsimor

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bytyqi viziton studentët, merr kritika për sistemin arsimor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5 shikime
 • 5 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i ri i Arsimit Shyqiri Bytyqi ka zgjedhur që daljen e tij të parë publike si ministër i Arsimit ta bëjë në Fakultetin Ekonomik.

Kategoritë0 komente