Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Challandes drejton përfaqësuesen e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Challandes drejton përfaqësuesen e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Challandes drejton përfaqësuesen e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka prezantuar Bernard Challandes, si seleksionuesi i ri i Kombëtares së Kosovës. Ky i fundit tha se do ta formojnë një ekip shumë të mirë.

Kategoritë


0 komente