Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Commercial Cases During COVID-19: Handling of Enforcement? | Drejtësia Komerciale Gjatë COVID-19: Trajtimi i çështjeve të përmbarimit
Commercial Cases During COVID-19: Handling of Enforcement? | Drejtësia Komerciale Gjatë COVID-19: Trajtimi i çështjeve të përmbarimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 49:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Commercial Cases During COVID-19: Handling of Enforcement? | Drejtësia Komerciale Gjatë COVID-19: Trajtimi i çështjeve të përmbarimit

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 1,185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

 

Virtual forum ''Commercial Cases During COVID-19: Handling of Enforcement?'' organized by AmCham and USAID Commercial Justice Activity with panelists: Elbasan Dervishaj (Ministry of Justice), Feride Podvorica (Ministry of Justice), and Isa Gacarefi (Private Enforcement Agent).

Kategoritë


1 koment


0/500