Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Commercial Justice During COVID-19: How are the Courts handling commercial cases? | Drejtësia komerciale gjatë COVID-19: Si i menaxhojnë gjykatat rastet komerciale?
Commercial Justice During COVID-19: How are the Courts handling commercial cases? | Drejtësia komerciale gjatë COVID-19: Si i menaxhojnë gjykatat rastet komerciale?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 44:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Commercial Justice During COVID-19: How are the Courts handling commercial cases? | Drejtësia komerciale gjatë COVID-19: Si i menaxhojnë gjykatat rastet komerciale?

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,038 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

The American Chamber of Commerce in Kosovo is an association of businesspeople who volunteer their time in furtherance of its purpose and objectives. AmCham was established in 2004 and is accredited by the U.S. Chamber of Commerce.

Kategoritë


0 komente


0/500