Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
COVID-19 impact on businesses and Kosovar legislation on companies' restructuring and insolvency | Ndikimi i COVID19 në biznese dhe legjislacioni kosovar për ristrukturim dhe falimentim të kompanive
COVID-19 impact on businesses and Kosovar legislation on companies' restructuring and insolvency | Ndikimi i COVID19 në biznese dhe legjislacioni kosovar për ristrukturim dhe falimentim të kompanive

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë