Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
COVID 19: Legal and Tax Implications | Implikimet ligjore dhe tatimore pas COVID19
COVID 19: Legal and Tax Implications | Implikimet ligjore dhe tatimore pas COVID19

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

COVID 19: Legal and Tax Implications | Implikimet ligjore dhe tatimore pas COVID19

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,193 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Moderated by Visar Dobroshi,
Panelists: Gresë Rexhepi, Tax Manager, PwC Kosovo Ardi Shita, Attorney-at-Law, Shita and Ibrahimaga

Kategoritë


1 koment


0/500