Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deportimi i shtetasve turq që shkeli Kushtetutën dhe ligjet në fuqi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deportimi i shtetasve turq që shkeli Kushtetutën dhe ligjet në fuqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deportimi i shtetasve turq që shkeli Kushtetutën dhe ligjet në fuqi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deportimi i gjashtë shtetasve turq nga Kosova për në Turqi, ka shkelur një mori aktesh ligjore, por edhe vet aktin me të lartë juridik në Kosovë, Kushtetutën. Njohës të sistemit të drejtësisë, e quajnë shkelje flagrante të Kushtetutës dhe ligjeve në fuqi mënyrën e deportimit të gjashtë shtetasve turq.

Kategoritë


0 komente