Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Dhunimi i të miturës në Drenas - mësuesit 1 muaj paraburgim e mjekut arrest shtëpiak
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dhunimi i të miturës në Drenas - mësuesit 1 muaj paraburgim e mjekut arrest shtëpiak

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dhunimi i të miturës në Drenas - mësuesit 1 muaj paraburgim e mjekut arrest shtëpiak

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 3,506 shikime
 • 3,506 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente