Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Diamanti - Film Artistik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Diamanti - Film Artistik

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Diamanti - Film Artistik

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 206,752 shikime
 • 206,752 shikime
 • 17
 • 17
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Diamanti" është një film i gjatë artistik, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit "Zonjusha". Këtu, treshja protagoniste Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një diamant, si kusht për jetën e tyre.

Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK
Regjia: Genc Berisha
Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


43 komente