Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E04: Shkodër, Rana e Hedhun

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 6,940 shikime
 • 6,940 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e katërt të Dostave n'Troje, katër shokët nisen në drejtim të qytetit të Shkodrës, hasen me vështirësitë e rrugës, por kalojnë ditën buzë detit, në plazhin e njohur lezhian Rana e Hedhun. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
Music by BENSOUND http://www.bensound.com/royalty-free-...
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0
http://creativecommons.org/licenses/b...
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/-vEb08MgMhM

The Big Score - MK2

EpidemicSound - In and Out of Love (Tigerblood Jewel Remix)

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment