Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E05: Vlorë, Sarandë, Ksamil, Butrint
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E05: Vlorë, Sarandë, Ksamil, Butrint

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E05: Vlorë, Sarandë, Ksamil, Butrint

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 14,139 shikime
 • 14,139 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e pestë të këtij rrugëtimi, Dostat shkojnë në Trojet jugore të Shqipërisë, saktësisht në bregdetin Vlorës, i afrohen Ishullit të Sazanit, mandej vazhdojnë për në Sarandë, vizitojnë rivierën mbresëlënëse të Ksamilit dhe përfundojnë qëndrimin e tyre në qytetin antik të Butrintit. 

Një prodhim i gjirafaStudios 

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
Nocturne by Nomyn https://soundcloud.com/nomyn C
reative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
http://creativecommons.org/licenses/b...
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/TrNDRrDXQdo

EpidemicSound - Tuxedo

Smooth Ridin' - Huma-Huma 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment