Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 6,401 shikime
 • 6,401 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e gjashtë të Dostave n'Troje, Nik Morina dhe shokët e tij vizitojnë disa prej qyteteve më të rëndësishme të Shqipërisë Jug-Lindore: Gjirokastrën, Përmetin dhe Beratin.

Një prodhim i gjirafaStudios 

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu

Muzika:
EpidemicSound - Perfectly Opposite (Deek Cloud Remix Instrumental)

EpidemicSound - Can't Wait

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente