Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dostat n'Troje - E08: Mirushë, Shpella e Radacit, Ujëvara e Drinit të Bardhë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dostat n'Troje - E08: Mirushë, Shpella e Radacit, Ujëvara e Drinit të Bardhë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dostat n'Troje - E08: Mirushë, Shpella e Radacit, Ujëvara e Drinit të Bardhë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 5,613 shikime
 • 5,613 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në episodin e tetë të Dostave n'Troje, katër shokët mbërrijnë në trevat e Kosovës, ku prej Prishtinës nisen për Mirushë, mandej ndalen për një vizitë interesante  në Shpellën miliona vjeçare të Radacit - e njohur dhe si Bukuroshja e Fjetur- dhe e mbyllin ditën duke shijuar freskinë e Ujëvarës së Drinit të Bardhë. 

Një prodhim i gjirafaStudios

Drejtuar nga: Nik Morina

Kamera: Nik Morina, Asllan Zejnullahu, Lum Berisha, Edin Nishliu 

Muzika: 
EpidemicSound - Midnight Breaks 3
EpidemicSound - Getting Tipsy 1
EpidemicSound - Come on in
EpidemicSound - In and Out of Love (Tigerblood Jewel Remix)

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente