Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Drejtshkrimi i gjuhës shqipe në programet Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote të MS Office
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drejtshkrimi i gjuhës shqipe në programet Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote të MS Office

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drejtshkrimi i gjuhës shqipe në programet Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote të MS Office

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 372 shikime
 • 372 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video-trajnim mund të shihni se si mund ta instalojmë programin për drejtshkrimin e gjuhës Shqipe për paketën softuerike të Microsoft-it – Office. Ne këtë do ta instalojmë në Office 2013 mirëpo do të tregojmë edhe mënyrën se si bëhet instalimi edhe për versionet e tjera të kësaj pakete.

Linku për Drejtshkrimorin për Office 2000 deri 2007:
http://www.gjuhashqipe.net/softuere/s...

Linku për ndërfaqet Shqip të Office-it 2003 - 2013:
http://bit.ly/2sHv8JB

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube:
http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në:

http://milingona.al
https://www.Facebook.com/milingona.al
https://www.youtube.com/milingona
https://www.linkedin.com/company/milingona

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente