Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dreshaj: Mirë se vini në Istogun e ri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dreshaj: Mirë se vini në Istogun e ri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dreshaj: Mirë se vini në Istogun e ri

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas publikimit të rezultateve preliminare të rivotimit për kryetar të Istogut, kandidati i AAK-së Gani Dreshaj ka dalë para simpatizantëve të shumtë të mbledhur në selinë e kësaj partie në Istog.

Kategoritë


0 komente