Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Debat

1 sezon | 328 episode | 183,175 shikime

Përplasje të ideve, qëndrimeve dhe argumentave për çështjet më aktuale në vend.

Nga Dukagjini TV

Alternate Text
Sezoni 1
  • Sezoni 1
  • Për shfaqjen
Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat