Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Muhaxheri: Edhe Qeveria do ta ketë të vështirë ta zgjidh problemin e qenve endacak
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Muhaxheri: Edhe Qeveria do ta ketë të vështirë ta zgjidh problemin e qenve endacak

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Muhaxheri: Edhe Qeveria do ta ketë të vështirë ta zgjidh problemin e qenve endacak

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 100 shikime
 • 100 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Muhaxheri: Edhe Qeveria do ta ketë të vështirë ta zgjidh problemin e qenve endacak

Kategoritë


0 komente