Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E kafshon gjarpri, pronari detyrohet ta bart mbi supe kalin e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E kafshon gjarpri, pronari detyrohet ta bart mbi supe kalin e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E kafshon gjarpri, pronari detyrohet ta bart mbi supe kalin e tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 605 shikime
 • 605 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngjarje e dhimbshme

Kategoritë


0 komente