Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

EKONOMISION

EKONOMISION është detyra e re që Literal Media e ka marrë përsipër.

Një mision ekonomik që përfshin edhe sensibilizimin e opinionit me kapacitetet dhe nevojat e punëdhënësve privat dhe taksapaguesve të Kosovës.

Shfaq më shumë

EKONOMISION është detyra e re që Literal Media e ka marrë përsipër.

Një mision ekonomik që përfshin edhe sensibilizimin e opinionit me kapacitetet dhe nevojat e punëdhënësve privat dhe taksapaguesve të Kosovës.

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Ekonomision
  • Për shfaqjen
  • Njoftime mbi shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat