Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ekspertiza - Episodi 8: Blero
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 8: Blero

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 8: Blero

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 48,991 shikime
 • 48,991 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të tetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë njeriun më të përvuajtur në historinë e estradës, Bleron.
Një prodhim i gjirafaStudios

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


6 komente