Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ekspertiza - Episodi 16: Liberalizimi i Visave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 16: Liberalizimi i Visave

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 16: Liberalizimi i Visave

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 44,313 shikime
 • 44,313 shikime
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të gjashtëmbëdhjetë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë procesin e Liberalizimit të Visave.

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë2 komente