Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ekspertiza - Episodi 5: Fero
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 5: Fero

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 19:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekspertiza - Episodi 5: Fero

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 104,856 shikime
 • 104,856 shikime
 • 0 shikues
 • 10
 • 10
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të pestë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë fenomenin Fero.
Një prodhim i gjirafaStudios

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


11 komente