Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda

Njoftim

3-vjeçarja në Prishtinë lëndon këmbën dhe dorën në lojërat e Parkut Gërmia – Komuna nuk i ka rregulluar ende

Insajderi.org

Insajderi.com
  • Insajderi.com
  • Insajderi - Intervista