Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Emocionohet Leonora Jakupi, ja fjalët e saj në akademinë përkujtimore të babait
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emocionohet Leonora Jakupi, ja fjalët e saj në akademinë përkujtimore të babait

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emocionohet Leonora Jakupi, ja fjalët e saj në akademinë përkujtimore të babait

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,286 shikime
 • 1,286 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja fjalët e saj

Kategoritë0 komente