Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ermali shijon xhakuzin në shtepinë e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ermali shijon xhakuzin në shtepinë e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ermali shijon xhakuzin në shtepinë e tij

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 533 shikime
 • 533 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq shumë kënaqet Ermali kur mbetet vet në shtëpi

Kategoritë0 komente