Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Familjarët e të dënuarve të "Rastit Kumanova” protestojnë para Qeverisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Familjarët e të dënuarve të "Rastit Kumanova” protestojnë para Qeverisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Familjarët e të dënuarve të "Rastit Kumanova” protestojnë para Qeverisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Familjarët e të dënuarve në Grupin e “Kumanovës”, kanë protestuar kundër këtij vendimiot që gjykata e Shkupit dje ka dhënë për 33 shqiptarë ku shtatë nga ta janë dënuar me burgim të përjetshëm.

Kategoritë


0 komente