Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Feyzioglui: Organizata terroriste e Gylenit është më e rrezikshmja në Turqi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Feyzioglui: Organizata terroriste e Gylenit është më e rrezikshmja në Turqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Feyzioglui: Organizata terroriste e Gylenit është më e rrezikshmja në Turqi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Unionit të Odave të Avokatëve të Turqisë, Metin Feyzioglu tha se ndihet i obliguar që Kosovës që t’ia tërheqë vërejtjen për organizatën e Fethullah Gulenit, ndërsa nuk e ka komentuar mënyrën e depërtimit të gjashtë shtetasve turq nga Kosova për në vendin e tij, pasi që siç u shpreh ai nuk ka njohuri për sistemin ligjor të Kosovës.

Kategoritë


0 komente