Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Fluturimi i frikshëm i aeroplanëve luftarak serb mbi Bujanoc
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Fluturimi i frikshëm i aeroplanëve luftarak serb mbi Bujanoc

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Fluturimi i frikshëm i aeroplanëve luftarak serb mbi Bujanoc

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 355 shikime
 • 355 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Avionë luftarak serb kanë fluturuar sot gjatë ditës mbi qytetet e banuara me shqiptarë, Preshevë, Bujanoc e Medvegjë

Kategoritë


0 komente