Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
G2 eleminon SKT T1 në Worlds 2019 | GameON Buzz
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
G2 eleminon SKT T1 në Worlds 2019 | GameON Buzz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

G2 eleminon SKT T1 në Worlds 2019 | GameON Buzz

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

G2 kanë arritur të shkruajnë historinë duke mposhtur SK Telecom T1 në gjysmëfinalen e Worlds 2019 në League of Legends, në një prej ndeshjeve më të bukura ndonjëherë. Ëndrra europiane duket shumë pranë realizimit, ndërkohë që hakmarrja e koreanëve mbyllet këtu.

Lexoni më shumë në website-in tonë:
https://gameon.al/lajm-i-fundit/g2-mposht-skt-t1-per-te-avancuar-ne-finalen-e-worlds-2019/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente