Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
GameON Albania në XP League of Legends Champions
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GameON Albania në XP League of Legends Champions

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GameON Albania në XP League of Legends Champions

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 140 shikime
 • 140 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një përmbledhje e eksperiencës tonë në finalen e XP League of Legends Champions fundjavën e kaluar në Prishtinë. 2 ekipe shqiptare, Respawn dhe OmegaForce u përballën me ekipin Struga Esports nga Maqedonia, të cilët u shpallën fituesit e turnamentit.

Kategoritë


0 komente