Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjith' fiton Jonida - Dita 11 (Përmbledhja ditore 05.05.2020)
Gjith' fiton Jonida - Dita 11 (Përmbledhja ditore 05.05.2020)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjith' fiton Jonida - Dita 11 (Përmbledhja ditore 05.05.2020)

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 25,888 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përmbledhja ditore (05 maj 2020) e Gjith' fiton Jonida - Dita 11
Sfida e javës: Pikturimi i portretit të partnerit

Votoni fituesin e sidës rap këtu: https://video.gjirafa.com/gjith-fiton-jonida/gjith-fiton-jonida-java-1
Dërgoni në email videon tuaj rap në [email protected]
Tema e rap tekstit: #TeamBesnik ose #TeamJonida
Videot më të mira do të publikohen në gjirafaVideo ndërsa fituesi i zgjedhur nga Jonida e Besniku shpërblehet me një altoparlant JBL

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

9 komente


0/500